english
 
FİRMA PROFİLİ
2007 yılının ilk aylarında sektördeki faaliyetlerine başlayan firmamızın, en büyük kazanım beklentisi tecrübe birikimi ve ticari itibar olmuştur.Yaptığı her işte başarı çıtasını yükseltmeyi hedef alarak 2011 yılı ocak ayında KAVAS YAPI İNŞAAT TAAHHÜT HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak kurumsal kimliğine kavuşmuştur.

Geçen on iki yıl zarfında yaklaşık 70.000 m2 konut ve iş yeri inşaatını tamamlamış ve sahiplerine teslim etmiş olan KAVAS YAPI, imzasını attığı her projede bir öncekinden daha iyisini yaparak, kaliteden taviz vermeden yeni projeleri hayata geçirmeye devam etmektedir.

Projelerini hayata geçirirken öncelikli iş prensipleri ve tavizsiz kalite anlayışına sahip olan ve bu sayede taahhütlerini zamanında yerine getiren firmamız kısa zamanda en ideal bütçe ile günümüz yasam koşullarında en uygun konut ve işyerlerini siz değerli müşterileri ile buluşturmayı ilke edinmiştir.

Yapı ve inşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek dünyadaki global değişikliklerin sektördeki yansımalarını projelerinde uygulama gayreti içerisinde olan firmamız sıradan konutlar değil, kaliteli yaşam alanları inşaa etmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Öncelikle kentimizde, daha sonra da bölgemizde basarı çizgisini her gecen gün yükseltmeyi amaç edinerek, aynı iş prensiplerine sahip, taviz verilemez kalite anlayışında, aynı çizgide olmayı önceliğimiz olarak gördüğümüz çözüm ortaklarımız ile birlikte sıcak yuvalara dönüşmüş ve dönüşecek olan yeni projelerde de siz değerli müşterilerimizin yüksek beğenilerini hak etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 
 
 
Kavas Yapı İnşaat
ATATÜRK BULVARI
OFFİCE GÖREME
NO:16 KAT :9
MERKEZ/NEVŞEHİR
Tel: 0 384 213 12 69 - Gsm : 0 533 420 74 20 * Fax: 0 384 213 21 70
info@kavasinsaat.com.tr - mkavas@kavasinsaat.com.tr